Заніздра Оксана Леонідівна

Дидактична гра , як одна з форм реалізації освітніх програм.

Найпоширенішою формою реалізації освітніх завдань є дидактичні ігри та вправи. Вони відкривають дітям широкий простір для самостійного пізнання світу, навчають практично застосовувати знання та вміння, креативно мислити. Для того щоб дидактичні ігри стимулювали різнобічну діяльність і задовольняли  інтереси дітей, вихователь Заніздра Оксана Леонідівна добирає їх відповідно до програми для своєї вікової групи, враховуючи пізнавальний зміст, ступень складності ігрових завдань і дій. До дидактичної гри «Хто в будиночку живе» Оксана Леонідівна виготовила необхідні атрибути. Ігрові дії малюків полягають у перестановці, збиранні предметів, їх порівнянні, доборі за кольором, розміром, імітуванні рухів, голосів тощо.