ПРО НАС

Контактна особа: Груйчич Лілія Вікторівна, Єрифа Ірина Борисівна
тел. моб.(067)1553985; (050)2462148; (097)5275399

Напрямки роботи

Комунальний дошкільний навчальний заклад «Спеціальний дитячий будинок» є закладом для дітей з вадами у розумовому та фізичному розвитку.  На державному забезпеченні перебувають вихованці віком від 3 до 8 років з діагнозами: легка розумова відсталість, помірна розумова відсталість, хвороба Дауна, ранній дитячий аутизм.

Головні наші завдання такі:

- реалізація державної політики у сфері дошкільної освіти;
- створення найсприятливіших умов, максимально наближених до домашніх, для організації життя і розвитку дітей, — – оточення кожного вихованця турботою і увагою;
- створення спеціальних умов для корекційної спрямованості навчання та виховання, відновлення здоров’я, подолання порушень психічного і фізичного розвитку, коригування порушень аналізаторів та формування мовлення дітей;
- збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дітей;
- забезпечення кваліфікованої допомоги в корекції недоліків розумового розвитку дітей;
- формування у дітей моральних норм, набуття ними життєвого соціального досвіду;
- формування умінь і навичок необхідних для навчання в школі
- здійснення індивідуального та диференційованого підходу у навчанні та вихованні з урахуванням характеру порушення.

Педагогічна та психологічна корекція вадів розвитку наших дітей – наше найголовніше завдання. Діти вчаться не тільки читати чи рахувати, а й спілкуватися з оточуючими, в ігровій формі знайомляться з професіями та соціальними ролями, вчаться відчувати себе повноцінними та потрібними.

А щоб малеча не хворіла, для неї завжди є сонечко, вода в дитячому басейні та смачна їжа від наших турботливих кухарів.

Заняття в нашому закладі творчі та цікаві – діти із задоволенням беруть участь у навчально-виховному процессі.

На улюблених гуртках «Юні театрали», «Соловейко» та «Чарівні пальчики» наші вихованці вчаться співати, грати та робити власними рученятами чудові вироби.

А от лялькові театри та свята – це стара добра традиція нашого дитячого будинку, яка випуск за випуском зігріває маленькі серця і навіює відчуття справжнього дому.

А взимку поряд з веселими забавами наші дошкільники вчаться робити добрі діла и цінити довкілля.

А вкладають всю душу в своїх вихованців наш чудовий дружній колектив – справжня родина!

Любов, турбота та перевірена часом корекційна методика – і ось результат: переважна більшість наших випускників продовжують навчання вже у звичаному закладі середньої освіти!