Борисовець Анна Генадіївна

Зображувальна діяльність дітей включає такі види занять, як малювання, ліплення, аплікація. Кожен з цих видів має свої можливості у відтворенні уявлень дитини про світ, який її оточує. Робочим матеріалом для заняття з ліплення вихователь Борисовець Анна Генадіївна обрала пластилін . Мета заняття полягала у тому, щоб пригадати як пройшли зимові свята, особливо новий рік, головні атрибути, які використовуються під час цього свята(ялинка).Закріпити будову дерева, поняття : стовбур, гілля, хвоя. Продовжувати ознайомлювати дітей з рельєфним ліпленням, застосовуючі набуті прийоми на практиці.Розвивати дрібну моторику рук, спостережливість, наполегливість, охайність в роботі. Виховувати доброзичливі ставлення до однолітків, працьовитість.

Під час підготовки до ліплення вихователь провела попередню роботу, під час якої малюки здобули багато знань про ялинку (назва, форма, будова, колір, призначення). Разом з тим Анна Генадіївна використала твори художньої літератури, завдяки чому збагачується і розвивається словникдітей, зв’язна мова, за допомогою якої можна описати образ по пам’яті. Це сприяє корекції розвитку  мислення, уваги, уяви та інших процесів.

Під час таких занять, дитина дістає відомості про способи ліплення і сама навчається це робити. На основі свого досвіду малюки  намагаються самостійно розв’язувати  навчальні завдання, а згодом ця самостійність переросте  у творчість.