Навчальний процес

Освітньо-виховну роботу з дітьми проводять вчителі-дефектологи та вихователі за корекційною програмою.  В закладі працює практичний психолог, вчитель-логопед, інструктор з фізичного виховання.          Навчальний процес організовується педагогами з 01 вересня до 31травня за основним розкладом занять. З 01 червня до 31 серпня – за літнім розкладом занять.   Впродовж канікул не проводяться навчальні заняття, освітня робота організовується в повсякденній діяльності.  Основною формою організованої навчальної діяльності дошкільників є заняття з різних розділів програми. Тривалість заняття для дітей молодшого дошкільного віку: 15-20хвилин, старшого дошкільного віку: 25-35хвилин. Значна увага приділяється індивідуальній роботі з дітьми.